aneb jak si nosit svá štěstíčka...

O NÁS:

Vítám Vás na stránkách věnovaných (hlavně) nošení dětí v šátcích.

Jmenuji se Helena Puhaná, jsem rodačka z Pardubic, a od listopadu 2007 maminkou syna Alexeje, který je hlavním „modelem“ na fotografiích na těchto stránkách.

Už v době mého těhotenství jsem cítila, že své dítě chci nosit v šátku. Před porodem jsem se začala intenzivněji zajímat o nošení dětí v šátcích - o nošení dětí jsem pochopitelně mnoho nevěděla, ale  internet mě nezklamal, a tak jsem se stala pár týdnů před porodem hrdou majitelkou svého prvního šátku (české výroby). Po porodu jsem (postupně) absolvovala kurzy vázání v Praze u jediné české certifikované lektory vázání paní Šmolíkové (dovozce zn. Didymos).Synka jsem nosila od jeho cca 4 týdnů (porod byl SC) do zhruba 26 měsíců (a příležitostně svého skoro čtyřleťáka nosím i dnes, byť už v nosítku - pozn. rok 2011), a ráda se s Vámi v případě Vašeho zájmu podělím o své zkušenosti se šátky a šátkováním. Nošení (i znakování s miminky) bylo  pro nás velkým emocionálním i fyzickým přínosem, a mohu je všem s klidem doporučit. Nošení se nám oběma velmi zalíbilo, nemluvě o pozitivních zdravotních aspektech, a tak jsem začala pátrat po dalších informacích a dalších šátcích, postupně jsem vyzkoušela mnoho šátků různých značek a mohla srovnávat jejich vlastnosti, až jsem nakonec došla k závěru, že německé  šátky Storchenwiege a Hoppediz  jsou z mého pohledu to nejlepší na nošení dětí, a "zakotvila" u nich.

Chcete-li vědět více o "šátkování", zalistujte v menu vlevo nebo nás kontaktujte. 

Tyto stránky vznikly hlavně proto, aby se rozšířilo povědomí o nošení dětí v šátcích, a to hlavně (ale nejen) na Pardubicku.

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode